Nej, nu är jag trött på Svininfluensan! Jag vill göra något annat!
Ska vi spela Bubblor?
Läs även andra bloggares åsikter om bubblor, tröttnat, spel,
Nej, nu är jag trött på Svininfluensan! Jag vill göra något annat!
Ska vi spela Bubblor?
Läs även andra bloggares åsikter om bubblor, tröttnat, spel,
Hiss eller diss? Spana gärna in mitt senaste inlägg 🙂
Hej!
Kul blogg! Tävling på min, kika gärna in!
Vill du förresten ha fler besökare på din blogg? Jag hittade en sida som går ut på att man tipsar andra som registerar sig, så får båda två träffar! Testa du med, funkar kanon! http://www.viraltrafik.se/?douglasberko
MVH Douglas, d.berkö
Vad är det för spel ? Har aldrig hört talas om det. Jag är vist för gammal för sånt.
Jag tror att bubbelspelet är livsfarligare än svininfluensan. Därför vågar jag inte klicka på länken till spelet eftersom jag vet att jag kommer att bli sittande resten av natten om jag börjar spela. ”Bara en gång till” säger jag till mig själv gång efter gång, och till slut har hela natten gått. Det har hänt tidigare men kommer inte att hända inatt!
SV: tack vad snäll du är :)♥
God morgon!
Vi ville bara uppmärksamma dig på att vi flyttat till adressen http://foraldrabloggar.bloggme.se
Hjälp oss gärna att sprida den nyheten.
/Toni
kadri: Inte är du för gammal. Klicka bara på länken, så skjuter du på de bollar som har samma färg som den boll du skjuter. När alla bollar är borta, har du vunnit! Lätt somen plätt, om man tränar några gånger!
Yvonne: Du har absolut rätt!! Haha. Det är heeeelt beroendeframkallande!! Livsfarligt, skulle jag vilja påstå!
Föräldrarbloggar.se: Jag ska hinta i min blogg!
Once you pop, you can’t stop
Jag läste ditt inlägg på Gästbloggen och ville bara tacka för din insats!
Toni
Metrofarsan: Haha. Precis!!
Föräldrabloggar.se: Ja, jag har skrivit en tackblogg till er också, plus puffat för er nya sida. TACK för den här veckan och hoppas det går RYSLIGT bra för er! ♥
Pingback: De Najsaste Bubblor jag vet